Privatumo nuostatos

 1. „Europos egzamine“ gali dalyvauti tik savo tikru vardu ir pavarde užsiregistravę vartotojai.
 2. „Europos egzamino“ tikslas yra atsakyti į kuo daugiau klausimų teisingai per trumpiausią laiką.
 3. „Europos egzamine“ pateikiama 10 klausimų, kuriuose gali būti po 1 teisingą atsakymą. Kuo daugiau balų surinksite, tuo aukštesnę vietą galutiniame reitinge užimsite. Jeigu du ar daugiau lankytojų surinks vienodą balų skaičių, aukštesnę vietą užims tas, kuris į klausimus bus atsakęs per trumpesnį laiką.
 4. „Europos egzamine“ organizacijų atstovai ir pavieniai dalyviai gali dalyvauti iki gegužės 9 d. 23val.59min.
 5. „Europos egzaminą“ laikyti galima tik vieną kartą. Jei egzaminą spręsite kaip organizacijos atstovas, vėliau nebegalėsite spręsti egzamino kaip pavienis dalyvis ir atvirkščiai. Bandomojo egzamino laikymo kartų kiekis yra neribojamas.
 6. Paspaudę „Pradėti egzaminą“, grįžti atgal ir kartoti egzamino nebegalėsite. Todėl būkite atidūs: pradėję egzaminą, naršyklėje nespauskite „Atgal“ („Back“) ar „Atnaujinti“ („Refresh“), nes dar kartą pradėti egzamino nebegalėsite.
 7. Daugiausiai taškų per trumpiausią laiką surinkę dalyviai bus pakviesti dalyvauti antrajame „Europos egzamino“ etape internetu, kuris vyks gegužės 20 dieną. Egzamino finalas vyks Europos namuose Vilniuje gegužės 24 d. nuo 12.00 iki 16.30 val. Finalo metu egzaminas vyks raštu, su savimi reikės turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 8. Žaidimo dalyviai sutinka, kad jų pateiktus asmeninius duomenis žaidimo organizatoriai tvarkytų ir apdorotų nugalėtojui nustatyti. Organizatoriai turi teisę viešai skelbti žaidimo laimėtojų vardus ir pavardes.
 9. Dalyviai sutinka registracijoje nurodytu elektroniniu paštu gauti laišką(-us), susijusį(-ius) su „Europos egzaminu“.
 10. ES institucijų darbuotojai, konkurso organizatoriai, partneriai ir jų šeimų nariai, ankstesnių metų „Europos egzamino“ prizininkai gali laikyti „Europos egzaminą“, tačiau dėl prizų nesivaržo.
 11. Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu stabdyti konkursą ar šalinti konkurso dalyvį, kuris elgiasi galimai nesąžiningai.
 12. Konkurso organizatoriai iš konkurso šalins dalyvius, kurie registruosis su laikino el. pašto adresais (tokiais kaip mailinator ir pan. alternatyvomis).
 13. Jei organizatoriai per 24 valandas registracijoje nurodytais dalyvių kontaktais (el. paštu ir telefonu) susisiekti negali, organizatoriai turi teisę tokius dalyvius šalinti iš konkurso.
Grįžti atgal