Europos egzaminas


Sveikiname puikiai išlaikius „Europos egzaminą“ ir patekus į antrąjį etapą.

Iš viso jums bus pateikti 15 klausimų su pasirenkamais atsakymais. Vienam klausimui atsakyti bus suteikiama ne ilgiau nei 60 sekundžių. Siekiant atrinkti geriausius, pirmiausia bus vertinamas teisingai atsakytų klausimų procentas. Jei keli egzamino dalyviai atsakys į vienodą klausimų skaičių, pirmenybė bus teikiama greičiau „Europos egzaminą“ išsprendusiems dalyviams.

„Europos egzamino“ antrojo etapo užduotis galėsite spręsti gegužės 20 d. tarp 13 ir 15 val. Nėra būtina, kad pradėtumėte egzaminą 13 val., tačiau po 15 val. galimybių laikyti egzaminą nebeliks. Ankstesnių metų patirtis rodo, kad dalyviai, laikydami egzaminą internete, užtrunka nuo 5 iki 15 min. Rekomenduojame naudotis įrenginiu su atnaujinta interneto naršykle ir stabiliu interneto ryšiu.

Iškilus techniniams klausimams dėl antrojo etapo vykdymo techninių sąlygų, kreipkitės į į Vytautą (įmonė Appstu), tel. +370(620)37371 arba el. paštu root@appstu.com.

Geriausius antrojo etapo dalyvius pakviesime į finalinį „Europos egzamino“ etapą, kuris vyks Vilniuje, „Europos namuose“ (Gedimino pr. 16) 2019 m. gegužės 24 d. nuo 12 iki 16 val. 30 min. Finalo metu egzaminas vyks raštu, su savimi reikės asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Pastaba: Europos Sąjungos institucijų darbuotojai, konkurso organizatoriai, partneriai ir jų šeimų nariai, ankstesnių metų „Europos egzamino“ prizininkai gali laikyti „Europos egzaminą“, tačiau dėl prizų nesivaržo. Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu stabdyti konkursą ar šalinti konkurso dalyvius, kurie galimai sukčiauja.

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje bendradarbiaudama su LR LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lux Express, LOGIN, Citybirds, Jaunimo Europos komanda, Europe Direct. Informacinis projekto partneris - LRT.

Egzamino II-ąjį etapą laikyti gali tik tie dalyviai, kurie gavo patvirtinimą dėl patekimo į II-ąjį etapą el.paštu. Laikyti egzaminą galima gegužės 16d. nuo 13:00 iki 15:00.
Pradėti bandomąjį egzaminą