Europos egzaminas (Organizacijų dalyviams)

2019 m. „Europos egzaminas“ baigėsi. Ačiū visiems dalyvavusiems ir pasitikrinusiems savo žinias apie Europos Sąjungą. Į egzamino finalą patekę dalyviai varžysis dėl pažintinės kelionės į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, bilietų į Rygą/Varšuvą/Taliną ir kitų prizų.

„Europos egzamino“ metu reikės per kuo trumpesnį laiką atsakyti į 10 klausimų, susijusių su Europos Sąjungos veikimu, istorija, valstybėmis narėmis, politika bei aktualijomis.

„Europos egzaminą“ organizacijų atstovai galės laikyti gegužės 9 d. bet kuriuo metu.

Po vieną geriausiai egzaminą išsprendusį dalyvį iš kiekvienos organizacijos pakviesime į antrąjį „Europos egzamino“ etapą, kuris vyks internetu 2019 m. gegužės 20 d. nuo 13 iki 15 val.

Europos Sąjungos institucijų darbuotojai, konkurso organizatoriai, partneriai ir jų šeimų nariai, ankstesnių metų „Europos egzamino“ prizininkai gali laikyti „Europos egzaminą“, tačiau dėl prizų nesivaržo. Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu stabdyti konkursą ar šalinti konkurso dalyvius, kurie galimai sukčiauja.

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje bendradarbiaudama su LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lux Express, LOGIN, Citybirds, Jaunimo Europos komanda, Europe Direct. Informacinis projekto partneris - LRT.

Egzamino II-ąjį etapą laikyti gali tik tie dalyviai, kurie gavo patvirtinimą dėl patekimo į II-ąjį etapą el.paštu. Laikyti egzaminą galima gegužės 20d. nuo 13:00 iki 15:00.