Europos egzaminas (Organizacijų dalyviams)

Džiaugiamės Jūsų pasiryžimu dalyvauti „Europos egzamine“ ir taip pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungą. Į egzamino finalą patekę dalyviai varžysis dėl pažintinės kelionės į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, skrydžio į Romą ir skrydžio programos „Erasmus+“ oro balionu.

 „Europos egzamino“ tikslas yra atsakyti į kuo daugiau klausimų teisingai per trumpiausią laiką. Apytikslė egzamino trukmė – apie 10 minučių, per kurias reikia atsakyti į 12 atsitiktine tvarka parinktų klausimų su pasirenkamais atsakymais.

„Europos egzaminą“ galite spręsti tik užsiregistravus savo tikru vardu ir pavarde. Organizacijų atstovai „Europos egzamine“ gali dalyvauti iki gegužės 9 d. 23val.59min.

Bandomojo egzamino užduotis galite spręsti kiek tik norite kartų, tačiau „Europos egzamino“ užduotis galima spręsti tik vieną kartą. Paspaudę „Pradėti egzaminą“, grįžti atgal ir kartoti egzamino nebegalėsite.

Penkiasdešimt geriausius rezultatus pirmajame „Europos egzamino“ etape parodžiusius dalyvius pakviesime dalyvauti antrajame egzamino etape gegužės 17 d. internetu. Geriausius rezultatus pasiekusius antrojo etapo dalyvius pakviesime į finalą, kuris vyks gegužės 22 d. Europos namuose Vilniuje.

Savo rezultatą sužinosite baigus spręsti egzaminą. Jei norite pažiūrėti, kaip keičiasi jūsų vieta, prisijunkite prie „Europos egzamino“ su savo registracijos duomenimis.

Pastaba: Europos Sąjungos institucijų darbuotojai, konkurso organizatoriai ir jų šeimų nariai, ankstesnių metų „Europos egzamino“ prizininkai gali laikyti „Europos egzaminą“, tačiau dėl prizų nesivaržo. Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu stabdyti konkursą ar šalinti konkurso dalyvius, kurie galimai sukčiauja.

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, bendradarbiaudama su LR Švietimo ir mokslo ministerija, Krašto apsaugos ministerija, Užsienio reikalų ministerija, Italijos ambasada, Ugdymo plėtotės centru prie ŠMM, Švietimo mainų paramos fondu, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, Jaunimo Europos komanda, Europe Direct. Informacinis projekto partneris - LRT.

Pradėti bandomąjį egzaminą